Series
Ratings
43
ERASEDRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
Devil May CryRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0- Death ParadeRated ★ 2.0