Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5