Titles you rated
UnlockedRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.0
SignsRated ★ 2.0
Antarctic JournalRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 4.0
Go Go 70'sRated ★ 1.0