Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 1.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5