Movies
Ratings
68
Chaos WalkingRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5