Movies
Ratings
199
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.0