Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0