Series
Ratings
67
Tastefully YoursRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Together: Treble WinnersRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0