Titles you rated
MommyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0