Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5