Series
Ratings
17
IRISRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0