Movies
Ratings
142
King and the ClownRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5