Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5