Series
Ratings
59
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Rated GRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 0.5
Youn's KitchenRated ★ 1.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0