Series
Ratings
84
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5