Movies
Ratings
52
Your Name.Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 3.5
UnforgettableRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0