Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5