Series
Ratings
73 D.P.Rated ★ 3.5 D.P.Rated ★ 3.5
 D.P. Season 2Rated ★ 3.0 D.P. Season 2Rated ★ 3.0
 MovingRated ★ 3.0 MovingRated ★ 3.0
 Mask GirlRated ★ 3.0 Mask GirlRated ★ 3.0
 Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0 Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
 The Glory Part 2Rated ★ 3.0 The Glory Part 2Rated ★ 3.0
 Gannibal Season 1Rated ★ 3.0 Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
 The Glory Part 1Rated ★ 3.5 The Glory Part 1Rated ★ 3.5
 Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5 Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
 Midnight Horror: Six NightsRated ★ 1.5 Midnight Horror: Six NightsRated ★ 1.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
 Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0 Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
 Alice in BorderlandRated ★ 3.0 Alice in BorderlandRated ★ 3.0
 The World of the MarriedRated ★ 3.5 The World of the MarriedRated ★ 3.5
- Dr.DMATRated ★ 2.5
 Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0 Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0
- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 3.0
 Strawberry Night SPRated ★ 3.0 Strawberry Night SPRated ★ 3.0