Series
Ratings
87
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Miss in KissRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5