Movies
Ratings
222
Annabelle: CreationRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient WeaponRated ★ 1.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
The Glacier FoxRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0