Series
Ratings
10- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Babel SyndromeRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5