Series
Ratings
68
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5