Series
Ratings
12
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0