Titles you rated
SplitRated ★ 3.5- 폭풍우 치는 밤에 : 비밀 친구Rated ★ 4.0
TimingRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
I've Always Liked YouRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.5
Granny's Got TalentRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0