Movies
Ratings
134
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0