Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5