Titles you rated
CassandraRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0