Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Still the WaterRated ★ 2.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.0