Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Mr. BackRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5