Movies
Ratings
49
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0