Series
Ratings
34
Uncontrollably FondRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0