Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- No Bad DaysRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0