Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Travis Scott: Look Mom I Can FlyRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0