Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I Don't Have Any Money Left in My Retirement AccountRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
True MothersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Little Big WomenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0