Titles you rated
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5