Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Shooting StarsRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 0.5- Seoul Check-inRated ★ 4.5
Sporty SistersRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Society GameRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.0