Series
Ratings
39
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0