Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5