Series
Ratings
81
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.5