Movies
Ratings
627
Dick Johnson Is DeadRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The World to ComeRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5