Series
Ratings
146 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
 Run OnRated ★ 4.0 Run OnRated ★ 4.0
 UnframedRated ★ 4.0 UnframedRated ★ 4.0
 The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5 The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
 Live Up To Your NameRated ★ 3.5 Live Up To Your NameRated ★ 3.5
 Bubble GumRated ★ 4.0 Bubble GumRated ★ 4.0
 The ProducersRated ★ 3.5 The ProducersRated ★ 3.5
 BodyguardRated ★ 3.5 BodyguardRated ★ 3.5
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
 The World of the MarriedRated ★ 3.5 The World of the MarriedRated ★ 3.5
 KingdomRated ★ 4.0 KingdomRated ★ 4.0
 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
 I Live AloneRated ★ 3.5 I Live AloneRated ★ 3.5
 Fruits BasketRated ★ 3.5 Fruits BasketRated ★ 3.5
 Love Story in HarvardRated ★ 2.5 Love Story in HarvardRated ★ 2.5
 How I Met Your MotherRated ★ 3.5 How I Met Your MotherRated ★ 3.5
 Avengers Social ClubRated ★ 3.0 Avengers Social ClubRated ★ 3.0
 7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5 7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5