Series
Ratings
40
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5