Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0