Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The BoxtrollsRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
Mistress AmericaRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
Flushed AwayRated ★ 2.0
The InternshipRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
The Miracle MakerRated ★ 4.0