Series
Ratings
14
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.0