Movies
Ratings
26
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Up for LoveRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0