Series
Ratings
56
Good DoctorRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5