Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0