Titles you rated
The Last CastleRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0