Movies
Ratings
166
The ExorcistRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 4.5
[REC]²Rated ★ 4.5
MayRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 3.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 2.0
PhobiaRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
The CellRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 5.0